SECOND SERVICE BAND - Oficiální stránky zábavové kapely z Třeboně

HISTORIE, aneb jak jsme vznikli, jo?!!

hr

Tak to bylo už v roce 1991, kdy za Pavlem přišel Radim s paličkama a řekl „Ty hraješ na kytaru - já na bicí, uděláme band?“. Tak jsme sehnali z místní ZUŠ-ky Tomáše a Jirku a začali dělat vlastní věci pod názvem KEYS. Za pár let se název změnil na VVHP (vertikální vyjádření horizontální polohy), odehráli jsme s ním několik zábav, objeli i s úspěchem několik rockových soutěží. S Radkem, našim kamarádem, jsme na zámku v Třeboni doslova na koleni natočili několik demo nahrávek. No a pak jsme umělecky dozráli do podoby skupiny THE SCALE. V tomto složením jsme nahráli v českobudějovickém studiu Prodigy jednu desku. Takže, Pavel, Tomáš, Radim, Jirka a David jsme jezdili v docela dobrým rocku několik roků.

Jenže v dnešní době jsou mraky kapel a jakmile se neprotlačí do médií - jsou mrtvý. Láska k vlastní muzice nás hnala kilometry daleko, ale ty dvěstěkorunový honoráře nepokryly cesťáky, ani neukájely naše potřeby. A řekli jsme si: „Zkusíme naplnit a rozparádit sál komerčníma a známýma songama“ a ono to, si představte, docela funguje. Ač jsme původně chtěli dělat vlastní songy, hrajeme dnes covery a přesto-přeze-všechno nás to baví!!! Snažíme se být co nejuniverzálnější a tak od roku 2001 hrajeme zábavy, plesy, svatby, večírky, oslavy, narozeniny, atd ...

SECOND SERVICE BAND hrál původně v zakládajícím složení Pavel Přenosil, Tomáš Roubal, Radim Adam a Jiří Loskot. Ale změna je život! Pavel Tomšík k nám přišel v roce 2006, to kapelu inspirovalo a nakoplo do další práce. Od té doby je nás pět! Zlata Paulová přinesla ženský hlas a za klávesami v kapele vystřídala Tomáše od roku 2008. Basák Jan Svobodný zastoupil Jirku v roce 2009 do června 2014 a pak nastoupil Jan Boukal. 2010 Zlata předala pěvecké a klávesové žezlo Janě Píckové. Pavel Tomšík u nás odvedl dobrou práci a v září 2012 přichází na jeho místo Alex Rešl. V červnu 2013 odchází Pavel Přenosil, jeden ze zakládajících členů, se kterým band zažil opravdu neskutečné pódiové pařby. Vzápětí přichází na 3/4 roku Míla Kuttelwascher. V březnu 2015 hrábne do strun mladá krev Zdeněk Kula. V květnu 2018 přichází nová zpěvačka Andrea Kaňková a klávesista Josef Filip místo druhého kytaristy. V červenci 2022 přebírá post zpěvačky Nikola Schwarzová.

V SECOND SERVICE band se snažíme o profesionální přístup, máme také pestrý výběr songů a můžeme tak uspokojit široké publikum. Těší nás, když se lidi přijdou pobavit na akci kde hrajeme, to nás vždy vyprovokuje k tomu, abychom rozjeli tu pravou zábavu!

Co se týká dopravy a technického vybavení (ozvučení, osvětlení, apod.) jsme absolutně soběstačná kapela. Hrajeme zcela živě nejnovější rádiové hity, ale i starý osvědčený fláky.

Takže lidi, přijďte si to někdy poslechnout! Jo?!! :)

Právě jsi . návštěvník. Jupí :)
design & layout by Fitipaldi | copyright © 2007